Unikalny balsam do suchej skóry – Dexeryl.

 Jeden z lepszych kosmetyków na atopowe zapalenie skóry. 

 Z pewnością wiele osób w dzisiejszych czasach, zarówno dzieci, kobiet jak i mężczyzn, zmaga się codziennie z problemem suchej, atopowej, łuszczącej się skóry. Tego rodzaju objawy towarzyszą niestety wielu utrudniającym życie schorzeniom, takim jak na przykład rybia łuska lub atopowe zapalenie skóry. Mnóstwo pacjentów dermatologicznych dotkniętych tymi przykrymi dolegliwościami, nieustannie poszukuje kosmetyków, które przyniosą im szybką ulgę, oraz możliwie najskuteczniej  złagodzą objawy wyżej wymienionych chorób, wśród których głównym jest właśnie suchość skóry. Na rynku pojawiło się dotychczas wiele preparatów różnych marek. Wśród nich wyprodukowano też ochronny medyczny produkt, którym jest zawierający emolienty krem Dexeryl. Został on opracowany w specjalny, unikalny sposób, żeby zwalczać problemy dermatologiczne.

Produkt ten między innymi :

  • przywraca odpowiednie nawilżenie skóry, ułatwiając jednocześnie jej regenerację,
  • ponadto kosmetyk posiada dwa rodzaje parafiny, miękką i ciekłą. Mają one zdolność wytwarzania na naskórku powłokę ochronną, która znakomicie powstrzymuje utratę wody,
  • poza tym zawiera w swoim składzie glicerol, który świetnie ułatwia zachowanie równowagi wodnej skóry. 

Balsam Dexeryl – idealny do stosowania przez całą rodzinę

Balsam ten jest dostępny w dużym, bardzo wydajnym opakowaniu z pompką. Dzięki temu nie skapuje z butelki, co ma duże znaczenie dla zachowania odpowiedniej higieny. Ma gęstą konsystencję, lecz mimo to łatwo się rozprowadza. Kosmetyk nie posiada zapachu, a to dla wielu osób jest bardziej zaletą, aniżeli wadą. Balsam Dexeryl nie sprawia że po jego zastosowaniu skóra szczypie i swędzi, co również ma ogromne znaczenie, zwłaszcza że ludzie cenią sobie przecież wygodę i komfort, zwłaszcza osoby, które posiadają schorzenia z tak męczącymi objawami, jak uporczywe łuszczenie i suchość naskórka. Skóra po tym preparacie pozostaje, wygładzona i doskonale nawilżona. Co więcej, można go używać zarówno na twarz, ciało jak i dłonie i stopy. Doskonale radzi sobie z wszelkimi podrażnieniami, jednak ważnym aspektem jest to, że emolient Dexeryl nie powinien być stosowany na rany. Jest on doskonały dla całej rodziny, w tym również dla dzieci.

 Najmłodsi także niezwykle często zmagają się z takimi chorobami jak atopowe zapalenie skóry czy też rybia łuska. Należy przy tym pamiętać, że skóra dzieci wymaga jeszcze większej ochrony niż u dorosłych, gdyż jest delikatniejsza, a co za tym idzie mniej odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Cena tego zawierającego emolienty produktu jest stosunkowo niska. Jednakże nie powinno się go używać w przypadku uczulenia na jakikolwiek jego składnik. Balsam ochronny Dexeryl jest idealny dla wszystkich osób, które borykają się z objawami suchej, łuszczącej się skóry oraz innych problemów dermatologicznych.